Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Ішіас – справжня проблема для сучасної людини


Опубликованно 17.03.2021 11:25

Ішіас – справжня проблема для сучасної людини

Під поняттям ішіас має на увазі запальний процес, який відбувається в сідничного нерві. Як підсумок людина відчуває сильний біль в одній або в обох кінцівках. Згодом таке защемлення може призводити до розвитку різних патологій і проблемних моментів. Можуть розвиватися найрізноманітніші захворювання, від яких в подальшому можливі супутні проблеми.

Ішіас – справжня проблема для сучасної людини

Особливості захворювання

Перший і головний симптом – це болі, які локалізовані по ділянці проходження нерва. Також можливо оніміння кінцівок, а також часткова втрата чутливості. Лікування ішіас потрібно починати якомога раніше. Адже в період загострення біль може істотно збільшуватися аж до того, що людині буде складно ходити.

Діагноз можна поставити тільки після проведення лабораторних аналізів, МРТ, КТ та УЗД. Додаткові дослідження призначаються лікарями в індивідуальному порядку з урахуванням загальної клінічної картини. Невролог зобовязаний чітко прописувати характерні симптоми і з перших хвилин призначати лікування.

Перше і головне – це протизапальні препарати, а при наявності больового синдрому використовуються анальгетики. Фізіотерапевтичні методи також допоможуть позбавитися від болю і допомогти почати ефективне лікування в комплексі з використовуваними лікарськими препаратами.Категория: Новости